Nowe zajęcia!

Zapraszamy na nowe zajęcia ROZTAŃCZONY FAT BURNING pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 25.09 o godzinie 18:00 Obecność obowiązkowa!

Nowe zajęcia!

Informujemy! Od 6.06 o godzinie 20:00 startują nowe zajęcia taneczne z Maćkiem TYLKO dla początkujących!!! – SEXY DANCE. Przyjdź, a zobaczysz ile radości może dać taniec. Serdecznie zapraszamy!

Super promocja !

Brakuje Ci motywacji ? Trenujesz od dłuższego czasu , a nie widzisz efektów.. Chcesz ćwiczyć efektywnie? Przyjdź !! Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-16 TRENINGI PERSONALNE W KONKURENCYJNYCH CENACH 20-25 ZŁ / GODZINA TRENINGU

Akcja Senior 50 +

Już teraz zacznij działać razem z nami . To dobry czas , żeby wprowadzić zmiany. Aby cieszyć się świetnym samopoczuciem i dobrym zdrowiem. Nie czekaj , przyjdź do nas już dziś i ćwicz pod okiem trenera personalnego. Czekamy na Ciebie od godziny 10-15 , od poniedziału do piątku. Zapraszamy!!

Jesteś świeżo upieczoną mamą?

Twoja figura już niestety nie przypomina Ciebie z przed ciąży? Nie martw się! My na pewno sobie z tym poradzimy. Znajdź chwilę dla siebie i przyjdź do nas, a dobierzemy odpowiedni zestaw ćwiczeń i porozmawiamy o sposobie odżywiania. Gwarantujemy, że wspólnie uda nam się osiągnąć Twój cel!

Sezon rowerowy

Teoretycznie sezon rowerowy już się zaczął, lecz niestety pogoda nie do końca nam dopisuje. Mamy dla Was świetną alternatywę – trening rowerowy! Poprawi waszą kondycję oraz samopoczucie w te ponure dni. Zajęcia wtorki o godzinie 18:30 i 19:30 i czwartki o godzinie 18:00 oraz 20:00! ZAPRASZAMY!